Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse materiale de constructii pt Primaria Mihai Viteazu, jud Cluj

Număr anunț
DA22905431
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
740,17 RON
Valoare atribuită
740,17 RON
Data publicării
24.04.2019 09:24
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

740,17 RON

din 740,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.