Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pix tip Frixion

Număr anunț
DA22902984
Autoritate contractantă
INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMANIEI (CUI RO1581793)
Furnizor / câștigător
TAB WEB IT SOLUTIONS SRL (CUI 34968185)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48 RON
Valoare atribuită
48 RON
Data publicării
23.04.2019 15:42
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48 RON

din 48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.