Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Husa impermeabila
- Număr anunț
- DA22893530
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI RO12284240)
- Cod CPV
- 30194900-4 · Huse de protectie pentru planuri de lucru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.250 RON
- Valoare atribuită
- 6.750 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 09:13
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.750 RON
din 6.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro