Acasă · Licitații
· Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GEM DIETETIC 225 grame
- Număr anunț
- DA22906003
- Autoritate contractantă
- Centrul de Ingrijire si Asistenta pentru Persoane Adulte cu Handicap Liliesti-Baicoi (CUI 2844057)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI RO11180179)
- Cod CPV
- 15332200-6 · Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350 RON
- Valoare atribuită
- 350 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 09:52
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
350 RON
din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro