Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVIZIE AUTO DACIA DUSTER IN GARANTIE
- Număr anunț
- DA22902726
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
- Furnizor / câștigător
- DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 585,09 RON
- Valoare atribuită
- 585,09 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 15:28
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
585,09 RON
din 585,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro