Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de intretinere poduri si podete - pe DJ105A - loc. Marpod
- Număr anunț
- DA22907697
- Autoritate contractantă
- DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
- Furnizor / câștigător
- EDIFICE SRL (CUI RO15794201)
- Cod CPV
- 45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.978,11 RON
- Valoare atribuită
- 16.978,11 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 11:05
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 11:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.978,11 RON
din 16.978,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro