Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACUTE FRANA LOGAN

Număr anunț
DA22907335
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
MOTOR MIR SERV SRL (CUI RO25366091)
Cod CPV
34322400-4 · Placute de frana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75 RON
Valoare atribuită
75 RON
Data publicării
24.04.2019 10:49
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75 RON

din 75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.