Ofertă acceptată Cumpărare directă

Magneti personalizati

Număr anunț
DA22905708
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean Teoharie Antonescu Giurgiu (CUI 4950496)
Furnizor / câștigător
AZERO SRL (CUI 13959117)
Cod CPV
22460000-2 · Materiale publicitare, cataloage comerciale si manuale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.230 RON
Valoare atribuită
1.230 RON
Data publicării
24.04.2019 09:38
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.230 RON

din 1.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.