Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rovignete pentru autoutilitarele cu nr. HD-05-DAc si HD-14-DAK
- Număr anunț
- DA22905517
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A MONUMENTELOR ISTORICE (CUI 33027827)
- Furnizor / câștigător
- UNIUNEA NATIONALA A TRANSPORTATORILOR RUTIERI DIN ROMANIA (CUI RO2836143)
- Cod CPV
- 22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 768,06 RON
- Valoare atribuită
- 768,06 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 09:29
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
768,06 RON
din 768,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro