Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COS GUNOI CAP BATANT - PUBELA BIROU 3/6/12/20L
- Număr anunț
- DA22902652
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA (CUI 4440624)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
- Cod CPV
- 39224340-3 · Pubele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190,95 RON
- Valoare atribuită
- 190,95 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 15:24
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
190,95 RON
din 190,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro