Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diploma.

Număr anunț
DA22901023
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE CULTURA SI CREATIE CALARASI (CUI 37208923)
Furnizor / câștigător
UBQ (CUI 14623629)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149,76 RON
Valoare atribuită
149,76 RON
Data publicării
23.04.2019 14:17
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

149,76 RON

din 149,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.