Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,0% sub estimat
GLUCOZA 10% SOL.PERF 500ML X 10FL STADA
- Număr anunț
- DA22904226
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 859,50 RON
- Valoare atribuită
- 825,30 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2019 08:05
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
825,30 RON
din 859,50 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 34,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.