Ofertă acceptată Cumpărare directă

saci menaj 35l/50set

Număr anunț
DA22902007
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
Furnizor / câștigător
DUPLEX SRL (CUI RO10953640)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
522 RON
Valoare atribuită
522 RON
Data publicării
23.04.2019 14:56
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

522 RON

din 522 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.