Ofertă refuzată Cumpărare directă

Alcool sanitar - Spirt-MEDICINAL SaniBlue 500ml

Număr anunț
DA22891728
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC S.R.L.VIDELE (CUI 25040361)
Furnizor / câștigător
ALL OFFICE TRADING SRL (CUI 34056456)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293,40 RON
Valoare finală
293,40 RON
Data publicării
22.04.2019 16:07
Data finalizării
24.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.