Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PERNA AER IVECO
- Număr anunț
- DA22907682
- Autoritate contractantă
- SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI RO27295841)
- Furnizor / câștigător
- PRO TRUCK SRL (CUI RO15297768)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,73 RON
- Valoare atribuită
- 327,73 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 11:04
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327,73 RON
din 327,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro