Ofertă acceptată Cumpărare directă

CASETE TIP E-CA ,e-glu,b-lac

Număr anunț
DA22905127
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
Furnizor / câștigător
ACVAROM INTERNATIONAL SRL (CUI 28911176)
Cod CPV
38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.625 RON
Valoare atribuită
5.625 RON
Data publicării
24.04.2019 09:10
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.625 RON

din 5.625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.