Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bormasina cu 2 acumulatori Sthor 78983, Li-Ion, 18 V, incarcator, 1.3 Ah, 17 Nm, Led iluminare
- Număr anunț
- DA22893844
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
- Cod CPV
- 43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299,16 RON
- Valoare atribuită
- 299,16 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 09:26
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
299,16 RON
din 299,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro