Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARTUSE

Număr anunț
DA22909178
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE DEZVOLTARE SERVICII PUBLICE FOCSANI (CUI 13994670)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
496,56 RON
Valoare atribuită
496,56 RON
Data publicării
24.04.2019 11:58
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

496,56 RON

din 496,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.