Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie TK-3100,toner pentru imprimanta KYOCERA FS4100/KYOCERA ECOSYS M3040dn,compatibil 12.500pa

Număr anunț
DA22908937
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4230371)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396 RON
Valoare atribuită
396 RON
Data publicării
24.04.2019 11:48
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396 RON

din 396 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.