Ofertă acceptată Cumpărare directă

UNITATE IMAGINE HP CF232A, ORIGINAL

Număr anunț
DA22903608
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA ARAD (CUI 9700563)
Furnizor / câștigător
ZEPOTECH SRL (CUI 18337522)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.185 RON
Valoare atribuită
1.185 RON
Data publicării
23.04.2019 16:44
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 17:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.185 RON

din 1.185 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.