Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Toner HP CB436A compatibil,Cartus Toner HP Q2612A compatibil,Cartus Toner BROTHER TN2320 comp
- Număr anunț
- DA22892537
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA PRAHOVA (CUI 11308414)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 496,82 RON
- Valoare atribuită
- 496,82 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 08:15
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 08:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
496,82 RON
din 496,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro