- Număr anunț
- DA22877002
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "PETRODAVA" AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613460)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.124 RON
- Valoare atribuită
- 1.124 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 11:50
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.124 RON
din 1.124 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro