Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSUMABILE , LAPTOP LENOVO

Număr anunț
DA22906034
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 24 (CUI 29144276)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.165 RON
Valoare atribuită
4.165 RON
Data publicării
24.04.2019 09:53
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 17:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.165 RON

din 4.165 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.