Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional laser A4,monocrom
- Număr anunț
- DA22905113
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VALCEA (CUI 2540570)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 747,23 RON
- Valoare atribuită
- 747,23 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 09:09
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
747,23 RON
din 747,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro