Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem desktop PC HP 290 G2 Microtower, Core i3-8100 3.6GHz 4 nuclee, 4GB, 1TB, Free Dos (3ZD85EA)
- Număr anunț
- DA22902885
- Autoritate contractantă
- SCOALA DE FORMARE INITIALA SI CONTINUA A PERSONALULUI POLITIEI DE FRONTIERA IASI (CUI 32593550)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.762 RON
- Valoare atribuită
- 2.762 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 15:37
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 15:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.762 RON
din 2.762 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro