Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop ASUS ZenBook Pro 15 UX550GE-BN005R
- Număr anunț
- DA22902609
- Autoritate contractantă
- APA CTTA SA ALBA (CUI RO1755482)
- Furnizor / câștigător
- DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO2114184)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.537,82 RON
- Valoare atribuită
- 6.537,82 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 15:22
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.537,82 RON
din 6.537,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro