Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale functionabile
- Număr anunț
- DA22901232
- Autoritate contractantă
- Liceul de Arta "Stefan Luchian" Botosani (CUI 3372416)
- Furnizor / câștigător
- OTI IMPEX SRL (CUI RO12059460)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.514,28 RON
- Valoare atribuită
- 2.514,28 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 14:25
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.514,28 RON
din 2.514,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro