Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie RAM laptop 16GB DDR4
- Număr anunț
- DA22897078
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 951,26 RON
- Valoare atribuită
- 951,26 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 11:31
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
951,26 RON
din 951,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro