Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator chirurgical
- Număr anunț
- DA22901125
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.647,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.647,72 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 14:21
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.647,72 RON
din 1.647,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro