Ofertă refuzată Cumpărare directă

REMORCA 3,5 TONE MONOAX

Număr anunț
DA22899032
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANI (CUI 4404710)
Furnizor / câștigător
TOPAUTO COM SA (CUI RO8440619)
Cod CPV
34223310-2 · Remorci de uz general (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.000 RON
Valoare finală
22.000 RON
Data publicării
23.04.2019 12:50
Data finalizării
24.04.2019 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.