Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari reparatii rampa exterioara O.P. Express Bucuresti - Corp B - C.R.Tz. Bucuresti
- Număr anunț
- DA22880778
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- lindec ROMANIA SRL (CUI RO9887195)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.000 RON
- Valoare atribuită
- 55.000 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 16:04
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
55.000 RON
din 55.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro