Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aliaj pt lipit tip 3 D3mm 250gr
- Număr anunț
- DA22902027
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
- Furnizor / câștigător
- Adisson It Services (CUI ro25933072)
- Cod CPV
- 44315200-3 · Materiale de sudura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137,78 RON
- Valoare atribuită
- 137,78 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 14:57
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
137,78 RON
din 137,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro