Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet piese auto

Număr anunț
DA22903302
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA (CUI 26382613)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350,87 RON
Valoare atribuită
350,87 RON
Data publicării
23.04.2019 16:01
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350,87 RON

din 350,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.