Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 26,5% sub estimat

REACTIVI

Număr anunț
DA22909444
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.188,22 RON
Valoare atribuită
3.812,80 RON 26,5% sub estimat
Data publicării
24.04.2019 12:08
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.812,80 RON

din 5.188,22 RON estimat 26,5%

Adjudecat la 73,5% din estimat · economie 1.375,42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.