Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 18,9% sub estimat

S.C. FRESENIUS KABI ROMANIA S.R.L.

Număr anunț
DA22899131
Autoritate contractantă
Centrul de Oncologie Euroclinic S. R. L. (CUI 16658844)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
Cod CPV
33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.331,25 RON
Valoare atribuită
3.513 RON 18,9% sub estimat
Data publicării
23.04.2019 12:54
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.513 RON

din 4.331,25 RON estimat 18,9%

Adjudecat la 81,1% din estimat · economie 818,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.