Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 18,4% sub estimat
MEDICAMENTE
- Număr anunț
- DA22884112
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 729,44 RON
- Valoare atribuită
- 595,04 RON 18,4% sub estimat
- Data publicării
- 22.04.2019 10:28
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
595,04 RON
din 729,44 RON estimat
18,4%
Adjudecat la 81,6% din estimat · economie 134,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.