Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA 2 STRATURI 23 metri

Număr anunț
DA22899471
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
23.04.2019 13:07
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.