Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISC FR F NEVENT FDF302- 64.7LEIX2BUC, PLACUTE FR F FDF 103 43.7LEIX1SET, PLACUTE FR SAMKO LOG II 5S

Număr anunț
DA22911124
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
Furnizor / câștigător
BOACA I LILIANA (CUI RO19457594)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.811,76 RON
Valoare atribuită
3.811,76 RON
Data publicării
24.04.2019 13:21
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.811,76 RON

din 3.811,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.