Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rezistenta 1889 W - uscator Danube (SAV DOM 0036)

Număr anunț
DA22907376
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
ROMCLEAN IMPORT SRL (CUI RO7432570)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.645 RON
Valoare atribuită
3.645 RON
Data publicării
24.04.2019 10:50
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.645 RON

din 3.645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.