Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare anunt ziarul Jurnalul

Număr anunț
DA22906398
Autoritate contractantă
COMUNA DOR MARUNT(PRIMARIA DOR MARUNT) (CUI 3796730)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI RO29898288)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,72 RON
Valoare atribuită
106,72 RON
Data publicării
24.04.2019 10:09
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,72 RON

din 106,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.