Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achzitie Cosuri gunoi IP zona Hotel

Număr anunț
DA22906048
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU" (CUI RO4203890)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI RO10716130)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
645 RON
Valoare atribuită
645 RON
Data publicării
24.04.2019 09:54
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

645 RON

din 645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.