Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reclamă Székelyhon 2H-3V AD

Număr anunț
DA22905376
Autoritate contractantă
Editura Hargita Népe (CUI RO18306453)
Furnizor / câștigător
TRANSVERSUM S.R.L. (CUI RO39219317)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348 RON
Valoare atribuită
348 RON
Data publicării
24.04.2019 09:22
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348 RON

din 348 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.