Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de publicitate, anunt nr. ADV1072824

Număr anunț
DA22902655
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
LEMINGS SRL (CUI RO12039551)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.885 RON
Valoare atribuită
5.885 RON
Data publicării
23.04.2019 15:24
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.885 RON

din 5.885 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.