Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cadastru sistematic

Număr anunț
DA22906544
Autoritate contractantă
COMUNA GRADINA (PRIMARIA GRADINA) (CUI 17093977)
Furnizor / câștigător
EXPERT TOPCAD SRL (CUI 22319958)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.209,50 RON
Valoare atribuită
5.209,50 RON
Data publicării
24.04.2019 10:15
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.209,50 RON

din 5.209,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.