Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 66,7% sub estimat
Service aparatura laborator achizitionata de la Tody Laboratories INT SRL
- Număr anunț
- DA22906049
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.145,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.715,28 RON 66,7% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2019 09:54
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.715,28 RON
din 5.145,84 RON estimat
66,7%
Adjudecat la 33,3% din estimat · economie 3.430,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.