Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Senzor SPO2 deget Masimo reutilizabil + acumulator defibr. Corpuls3, Reductor presiune Mediselect II
- Număr anunț
- DA22905279
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Vaslui (CUI 7422584)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
- Cod CPV
- 35125100-7 · Senzori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.900 RON
- Valoare atribuită
- 4.900 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 09:17
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.900 RON
din 4.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro