Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inregistrator DVR DAHUA XVR1A08 pentabrid, 8 canale + 2 IP, 1080N/720P, H.264, HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP
- Număr anunț
- DA22902435
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Buzau (CUI 4299615)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 35125000-6 · Sisteme de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 411,76 RON
- Valoare atribuită
- 411,76 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 15:13
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
411,76 RON
din 411,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro