Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,0% sub estimat
PACHET 15 stingatoare incendiu tip P6.
- Număr anunț
- DA22878998
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- MIROPA ARM SRL (CUI RO14657400)
- Cod CPV
- 35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 990 RON
- Valoare atribuită
- 950 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.04.2019 13:21
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 16:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
950 RON
din 990 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.