Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,9% sub estimat
Gratuit la sediul unitatii
- Număr anunț
- DA22901845
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA (CUI 4440624)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
- Cod CPV
- 33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40 RON
- Valoare atribuită
- 36,05 RON 9,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2019 14:49
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36,05 RON
din 40 RON estimat
9,9%
Adjudecat la 90,1% din estimat · economie 3,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.