Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector Proiector OPTOMA HD143X E1P0A0UBE1Z1 , DLP 3D, FHD 1920x1080, 3000 lumeni, 23.000:1

Număr anunț
DA22882631
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE STAT IN CONSTRUCTII-I.S.C (CUI 14234699)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.878 RON
Valoare atribuită
1.878 RON
Data publicării
22.04.2019 09:23
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.878 RON

din 1.878 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.